Skupinové cvičenia

Vyber si z našej aktuálnej ponuky skupinových cvičení a príď si vyskúšať motivačnú atmosféru kolektívu. V čase, keď nie je telocvičňa využívaná na skupinové cvičenia, môžete jej priestory využívať na individuálny tréning.

Ponúkame prenájom telocvične - 60 m2, so zrkadlami, ozvučená. Záujemcovia môžu písať na mail info@vfitness.sk.

post

KRUHOVÝ TRÉNING s KOCOM

Kruhový tréning je výborným spôsobom, ako počas jednej tréningovej jednotky pracovať na svalovej sile, flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti.

Intenzita sa prispôsobí kondičnej úrovni cvičencov, tréning je vhodný pre začiatočníkov, aj pre pokročilých, či ako spestrenie tréningového programu pri cvičení.

Počas cvičenia sa využíva vlastné telo aj rôzne pomôcky (kettle bell, bosu, trx, záťažové vaky..)

post

ÚTOK NA BRUCHO, KRUHÁČ a BLESKOVÁ TABATA s BAŠOU

ÚNB je intenzívny tréning zameraný na posilnenie a spevnenie brušného svalstva a stredu tela, pomáha naštartovať a zrýchliť metabolizmus, vďaka čomu telo spaľuje ešte celý deň.

Kruhový tréning je dynamické cvičenie zamerané na precvičenie všetkých svalových partií a posilnenie svalstva s použitím rôznych cvičebných pomôcok. Chcete vyrisovať do plaviek, nabrať kondíciu, svalovú hmotu, či zlepšiť držanie tela? Kruhový tréning je to správne riešenie pre každého.

Blesková tabata - vysoko intervalový tréning zameraný na brucho, stehná a zadok :) 

post

BODYWORK s NATÁLIOU, majsterkou Slovenska vo fitness v roku 2005

Bodywork je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie na formovanie postavy v sprievode hudby, na hodine sa rovnomerne precvičí a posilní svalstvo celého tela, najmä však problémové partie ako brušné, sedacie a stehenné svalstvo.

Je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre menej zdatných cvičencov. Zlepšuje držanie tela, zvyšuje kondíciu, pomáha odbúravať tuk a zvyšuje sebavedomie.

post

RANNÁ JOGA s MATEJOM

Na hodinách s ním budete postupne zlepšovať svoju celkovú pohyblivosť, najmä pevnosť, pružnosť a celkové zdravie chrbtice. Náročnosť cvikov prispôsobuje vždy úrovni skupiny aj s individuálnym prístupom k jednotlivcom. Cvičenie prebieha v pokojnom tempe, aby bol čas naučiť sa praktizovať cviky správne a môcť ich potom skúšať aj doma. Postupne budete do pohybu prinášať aj krásu a pokojnú eleganciu. Popritom bude rásť vaša schopnosť koncentrácie a prekonávania prekážok. Zdravá telesná aj duševná aktivita prinesie uvoľnenie nervového systému, životné sily a nové zážitky pre duševný život. Princípy, ktoré spoznáte na cvikoch vás môžu naučiť aj niečo pre život. Hodiny sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov bez skúseností s jogou a tiež aj pre ľudí vyššieho veku. Mladý človek plný síl si však na nich môže aj dať dobre zabrať. www.jogapremena.sk

post

JOGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT s Lianou

JOGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT je špeciálny druh jogy so zameraním na posilnenie svalov na chrbte a uvoľnenie rôznych blokád spôsobujúcich bolesti chrbta – od jemných bolestí a stuhnutostí svalov až po silnejšie a chronické bolesti. Liana ako akreditovaná masérka kladie pri cvičení dôraz na dokonalé uvoľnenie chrbta a správne vykonávanie pozícií tak, aby bol váš chrbát chránený po celý čas.

Tento druh jogy veľmi pomáha pri problémoch so skoliózou a je účinnou pomocou v boji proti vyskočeným stavcom a posunutým platničkám. Je však vhodná aj ako skvelý spôsob prevencie pre tých, ktorí bolesti chrbta nemajú. 

Hodiny sú vedené v miernejšom tempe a sú vhodné pre ZAČIATOČNÍKOV ako i MIERNE POKROČILÝCH.

post

DEEPWORK s LAUROU

deepWORK™ je funkčný skupinový tréning pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Koncept deepWORK™ vychádza z učenia jin&jang, čo znamená, že cvičenie vytvára harmóniu medzi protikladmi. Kombinuje psychické a fyzické vlastnosti funkčného tréningu a dáva dôraz na väzbu medzi napätím a uvoľnením.

Cieľom je naučiť sa používať svoje telo bez obmedzenia v každej dimenzii. Cvičenie sa vykonáva s vlastnou váhou a vždy precvičuje viaceré svalové partie naraz, zapája a zároveň naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardio-vaskulárny tréning.

Dôležitou úlohou  cvičenia je i obnova telesnej a duševnej energie. Po hodine deepWORK™ sa človek cíti plný energie, aj keď má za sebou poriadnu makačku.

Cvičenie je vhodné pre mužov aj ženy.

Chceš si dať poriadne do tela, cítiť sa nabitý energiou, spáliť veľké množstvo kalórií, posilniť a vytvarovať svalstvo, či zredukovať podkožný tuk???
Príď si vyskúšať atletický, jednoduchý, intenzívny a unikátny cvičebný program. Spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu.    

post

BOX s Marošom

Box je cvičenie vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórii. Počas tréningu sa naučíte základy z boxerskej techniky a pri tom účinne spaľujete tuk. Zlepšite si kondičku a vyformujete postavu. V pomerne krátkom čase precvičíte všetky svalové skupiny a tvarujete ním problémové partie ako bruško a zadok.

Zoberte si uterák a veľa vody, lebo pri tomto cvičení sa skutočne zapotíte...

post

JUMPING

Skupinové cvičenia na patentovaných PROFI trampolínach pod vedením certifikovaných inštruktorov za sprievodu motivačnej hudby, pričom sa kombinujú prvky rýchlych a pomalých poskokov, dynamických šprintov, balančných a silových prvkov a tiež strečingu.

Toto cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie, začiatočníkov i pokročilých, nezaťažuje kĺby, pomáha efektívne spaľovať tuky, pracovať na svalovej sile, flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti a naplní vás pozitívnou energiou.

post

KRUHÁČ s MICHALOM

intenzívny tréning zameraný na posilnenie a spevnenie celého tela.

Kombinácia silových, dynamických a vytrvalostných cvičení, tempo a náročnosť si každý určuje sám.

Tréning je vhodný pre každého.

post

JUMPING TABATA s Kikou

Príďte vyskúšať JUMPING TABATU, unikátne spojenie dvoch veľmi efektívnych cvičení- na trampolínach, ako aj s vlastnou váhou tela, ktoré je založené na princípe vysoko intenzívneho intervalového tréningu. Cviky sa vykonávajú v 20 sekundových intervaloch s 10 sekundami odpočinku, opakujúce sa v 4 minútových cykloch. Ide o najefektívnejší spôsob spaľovania tukov a dosahovania výsledkov za kratší čas. Toto cvičenie nie je určené len pre tých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať si postavu, ale aj zvýšiť kondíciu a silu. Jednoducho pre všetkých, ktorí chcú vidieť výsledky!

Tréning je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých (možnosť voľby náročnosti prevedenia cvikov), ženy aj mužov (nemusíte sa báť žiadnych aerobikových choreografií).

Ak stále neviete, čo si pod týmto tréningom máte predstaviť, jednoducho sa nahláste, do leta je málo času!!!

post

CVIČENIE S DEŤMI S KIKOU a ZUZKOU

Cvičenie s deťmi vo veku od 6 -10 rokov je zamerané hlavne na všestranný rozvoj dieťaťa. Kurzy sú vedené herným princípom, pomocou ktorých sa upevňujú základné lokomočné pohyby. Pre deti je pripravené množstvo hier, obojstranných cvičení, rýchlostných cvičení, cvičenia na rozvoj flexibility, základy gymnastiky, skákanie na trampolínach a pod. Najlepší pocit pre Zuzku s Kikou je, keď deti odchádzajú s červenými líčkami a úsmevom na tvári.