image
image
image
image
image
image

Posilňovňa

V našom fitness centre je Vám k dispozícii všetko, čo potrebujete pre svoj zdravý životný štýl - skupinové cvičenia, kardio stroje, posilňovňa - cvičenie s činkami, špeciálnym náradím (BOSU, TRX, Kettle bell, expandre). Sady lavičiek, jednoručiek, činiek a stroje zn. TechnoGym splnia očakávania každého z Vás. Cvičenie Vám spríjemní širokouhlý LCD televízor a využiť môžete aj ponúkané free wifi pripojenie

post

KARDIO

Milovníci kardia sa môžu venovať aeróbnym cvičeniam na našich zariadeniach zn. inSPORTline, ktoré máme pre nich pripravené – bežecké pásy, ktoré je možné prepojiť s tabletom, či iPadom, veslovací trenažér, eliptický trenažér a elektronicky ovládaný rotoped.

post

HEALTH BAR

V našom bare si každý nájde potrebné občerstvenie, ako aj ten správny výživový doplnok k svojmu tréningu. Ponúknite sa ióntovými a proteínovými nápojmi, minerálnymi vodami, osviežujúcimi nápojmi, kávou, alebo proteínovými tyčinkami, či inými doplnkami výživy.

post

FITNESS

Fitness zóna je vybavená posilňovacími strojmi zn. TechnoGym, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Možnosť voľby záťaže, ako i jednoduchá, intuitívna obsluha prispieva k zvyšovaniu cvičebného komfortu.